Wesołego Alleluja!

Opublikowano 25-03-2016::Admin

Warsztaty 6 i 7 - latków

Opublikowano 11-03-2016::Admin

Dnia 10 marca 2016 roku odbyły się w naszej szkole warsztaty skierowane do dzieci 6 i 7 letnich oraz ich rodziców.
Przy wejściu do szkoły dzieci napotkały pierwsze zadanie do wykonania - zabawę w podchody. Strzałki i wylosowane, kolorowe kółeczka doprowadziły maluchy do sal, w których były przygotowane warsztaty.
Podczas wrsztatów muzycznych dzieci bawiły się dźwiękiem, tworzyły spontaniczne ilustracje muzyczne, tańcząc i bawiąc się w rytm usłyszanych dźwięków.
Warsztaty techniczne umożliwiły dzieciom wytworzenie fantastycznych zwierzątek z masy solnej, a gra w “Bystre oczko” sprawdziła i rozwinęła ich uwagę i spostrzegawczość.
Podczas warsztatów plastycznych nasi goście wykonali świąteczną kartkę, której motywem była kura.
Zabawie dzieci towarzyszyli i pomagali chętni uczniowie z klas III, którzy dodali maluchom odwagi i przełamali nieśmiałość.
Wspólna zabawa, słodycze, muzyka i rozmowy spowodowały, że czas minął szybko i przyjemnie.
Zapraszamy na kolejne spotkanie 17.03.2016

Dyrektorzy i wychowawcy klas III

Dzien Kobiet

Opublikowano 08-03-2016::Admin

Dzisiejszego dnia w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Kobiet. Wszystkie nasze Panie i małe i duże otrzymały kwiaty lub lakocie. Święto Pań zakończyła uroczysta akademia. Zapraszamy do galerii smile.gif

Zapisy na rok szkolny 2016/2017 do oddziału przedszkolnego

Opublikowano 02-03-2016::Admin

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 1 w Parczewie
ogłasza zapisy na rok szkolny 2016/2017 do:

oddziału przedszkolnego – dzieci urodzone w 2010 r.

Zapisy i przyjmowanie zgłoszeń i wniosków
do oddziału przedszkolnego:
 w dniach od 01 marca 2016 r. do 31 marca 2016 r. w sekretariacie szkoły w godz. 8:00 – 15:00.

Informacje pod numerem telefonu: (83) 355-12-39

Dokumenty wymagane przy zapisaniu dziecka do oddziału przedszkolnego:

1.dzieci zamieszkałe na terenie Gminy Parczew:
- karta zgłoszenia dziecka do oddziału przedszkolnego,

2.dzieci zamieszkałe poza terenem Gminy Parczew:
- wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego,
- oświadczenia, zaświadczenia lub inne dokumenty potwierdzające kryteria przyjęć wymienione w pkt. 2  wniosku o przyjęcie dziecka do oddziału przedszkolnego.

W chwili składania wniosku lub zgłoszenia w sekretariacie szkoły rodzice/ prawni opiekunowie zobowiązani są do przedstawienia dokumentów poświadczających poprawność wpisanych danych: dowód osobisty, odpis aktu urodzenia, poświadczenie stałego zameldowania (jeżeli jest inny niż w dowodzie osobistym rodzica/ opiekuna prawnego).

DRUKI ZGŁOSZEŃ, WNIOSKÓW ORAZ OŚWIADCZEŃ DOSTĘPNE SĄ DO POBRANIA W SEKRETARIACIE SZKOŁY ORAZ ZE STRONY INTERNETOWEJ: www.sp1parczew.pl

Pliki do pobrania:

..........................................................................................................................................

Zestaw dokumentów - zapisy 2016/2017 (archiwum ZIP)

Wojewódzki konkurs informatyczny "Mistrz Komputera" - etap szkolny

Opublikowano 10-02-2016::Admin

Aktualizacja 12.02.2016: W drugim etapie konkursu "Mistrz komputera" naszą szkołę reprezentują uczniowie: Wojciech Makówka i Adrian Mostowiec. Trzymamy kciuki za chłopaków!!!

Dziś odbył się szkolny etap wojewódzkiego konkursu informatycznego "Mistrz Komputera". Przystąpili do niego uczniowie klas piątych i szóstych: Aleks Bójko (5a), Wojciech Makówka (5a), Kacper Dybała (5b), Marcelina Smarz (6b), Julia Grzeszczuk (6b), Adrian Mostowiec (6b), Grzegorz Klamczyński (6b).  Uczniowie przystąpili do testu składającego się z 23 pytań. Do kolejnego etapu, który odbędzie się  17 marca 2016 r. w Lublinie (GIMNAZJUM NR 18, UL. DŁUGOSZA 8 ) zakwalifikowały się dwie osoby z najwyższymi wynikami. Jedną z nich jest Wojciech Makówka, natomiast druga zostanie wyłoniona podczas  "dogrywki" między Aleksem Bójko a Adrianem Mostowcem.