Informacja nauczyciela o pracy - 2013/2014

Opublikowano 13-06-2014::Admin

Dla nauczycieli do pobrania:

Pliki do pobrania:

..........................................................................................................................................

Informacja nauczyciela o pracy w roku szkolnym 2013/2014

Szkolny Dzień Sportu

Opublikowano 04-06-2014::Admin

30 maja 2014 r. odbył się coroczny Szkolny Dzień Sportu. Gówną atrakcją tego dnia był finał Klasowych Mistrzostw w Mini Piłce Nożnej, organizowanych przez p. Marka Kowalskiego. Pierwsze miejsce zajęła klasa 6A, drugie klasa 6B i trzecie - 6C. Wszystkim zawodnikom gratulujemy!!!

Dla młodszych klas przewidziane były zabawy sportowo - rekreacyjne na sali gimnastycznej, prowadzone przez p. Annę Sobianek, a na zewnątrz nadmuchiwana zjeżdżalnia oraz trampolina.

... i tradycyjnie dla wszystkich uczniów - lody!!!  smile.gif

OGŁOSZENIE !!!

Opublikowano 08-05-2014::Admin

Uczniowie zainteresowani wyrobieniem lub podbiciem legitymacji szkolnej proszeni są o zgłoszenie się do sekretariatu. Szkoła wydawać będzie w/w dokumenty do dnia 27 czerwca 2014 r. W okresie wakacyjnym (czas urlopów) legitymacje szkolne nie będą wyrabiane.

XIV Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

Opublikowano 07-05-2014::Admin
30 kwietnia 2014 r. w Gminnym Osrodku Kultury w Milanowie odbył się XIV Powiatowy Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej. Celem imprezy była promocja polskiej piosenki, popularyzacja śpiewania, wymiana pomysłów i doświadczeń wykonawców i nauczycieli. Każdy piosenkarz przygotował dwa utwory, w tym jeden DISCO POLO. Naszą szkołę reprezentowały 4 wokalistki i jeden zespół - Czadowe Trio.
W kategorii wokaliści zajęliśmy:

I miejsce - Julia Dokudowiec kl. VIc (op. Małgorzata Kopińska, Izabela Filipek)
II miejsce - Marcelina Makówka kl. IIIa (op. Ewa Kaczmarska)
wyróżnienie - Aleksandra Jeśkiewicz i Patrycja Świć kl. VIc (op. Małgorzata Kopińska, Izabela Filipek).

W kategorii zespół:

II miejsce - Czadowe Trio (op. Ewa Kaczmarska)

Małgorzata Kopińska

Turniej BRD 2014

Opublikowano 30-04-2014::Admin

Tradycyjnie powiatowy etap turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym odbył się w Debowej Kłodzie 29.04.2014 r. Na starcie stanęło 6 drużyn ze szkół podstawowych oraz 5 z gimnazjów. W tym roku jednak zmieniły się częściowo zasady rywalizacji szkół podstawowych, mianowicie drużyna musiała liczyć 4 osoby (2 dziewczynki i 2 chłopców),  podczas testu teoretycznego każdy zawodnik musiał rozwiązać dodatkowych 10 zadań z zakresu ruchu na skrzyżowaniach. W tym roku również nowością na etapie powiatowym była czwarta konkurencja, czyli pierwsza pomoc przedlekarska.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Kalisz Monika, Grzeszczuk Julia, Matuszewski Bartłomiej oraz Maksymiuk Paweł. Dzieci rewelacyjnie wywiązały się ze znajomości zasad udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej jak i z testów teoretycznych,  miasteczko ruchu drogowego również przejechały dobrze. Jednak największą zmorą był jak co roku tor przeszkód. Ostatecznie "Jedynka" uplasowała się na bardzo dobrym 2 miejscu. Gratuluję i bardzo dziękuję moim podopiecznym za tak wspaniałe osiągnięcie i mam nadzieję, że w przyszłym roku Bartek i Paweł (kl. 6) spotakają się z nami na BRD 2015 zasilając szeregi drużyny Publicznego Gimnazjum z Parczewa, a Julia z Moniką oraz dwoma kolegami wywalaczą awans do turnieju wojewódzkiego.

GALERIA zaprasza!

Marcin Kułak