kuuuuukuuuuuuuuuuu dddddddddddddd ffffffffff
To jest is an example of a HTML caption with a link.
Aktualności
<< poprzedni  następny >>

Zielona Szkoła w Karkonoszach

Opublikowano 17-10-2014::Admin

Szanowni rodzice klas czwartych, piątych i szóstych.

W ostatnim tygodniu maja 2015 r. planowana jest 5 - dniowa wycieczka uczniów naszej szkoły na tzw. "zieloną szkołę"  w ośrodku wypoczynkowym Uroczysko (miejscowość Piechowice) w Karkonoszach. Zainteresowane osoby zapraszam do pobrania pliku PDF zamieszczonego poniżej, w którym zawarty jest przykładowy plan atrakcji. Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując sie z p. Marcinem Kułak osobiście lub pocztą elektroniczną (marcin_1313@poczta.onet.pl).

www.uroczysko-karkonosze.pl

Do pobrania:

Pliki do pobrania:

..........................................................................................................................................

Wiosenna Szkoła Przygody - PDF

 

Marcin Kułak

Komentarze 0

Święto Edukacji Narodowej 2014

Opublikowano 15-10-2014::Admin

14 października o godzinie 10.00 rozpoczęła się uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej oraz jubileuszu 35 - lecia Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Tadeusza Koścuszki w Parczewie. Zgromadzonych nauczycieli, gości, reprezentacje klas powitał p. Marcin Filipowicz. W oficjalnej części głos zabrali: dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Parczewie p. Jarosław Pastor, burmistrz Parczewa p. Paweł Kędracki oraz zaproszeni goście. Po przemówieniach uczniowie naszej szkoły przedstawili część artystyczną. Galeria zaprasza! smile.gif

Komentarze 0

A co słychać u naszych byłych uczniów?

Opublikowano 03-10-2014::Admin

Zapraszamy wszystkich naszych absolwentów, aby odwiedzając naszą stronę zostawili kilka informacji o sobie, m. in. czym aktualnie sie zajmują i w jakiej miejscowości mieszkają. Menu po lewej stronie zawiera przycisk Losy absolwentów, który uruchamia odpowiedni  formularz. Zapraszamy!

Komentarze 0

Próbny alarm przeciwpożarowy

Opublikowano 02-10-2014::Admin

26 września 2014 r. w naszej szkole ogłoszony został próbny alarm przeciwpożarowy. Wszyscy nauczyciele, uczniowie będący pod opieką nauczycieli prowadzących zajęcia oraz pracownicy "Jedynki" udali się na boisko szkolne i po dokonaniu niezbędnych czynności organizacyjnych wszyscy powrócili na zajęcia. Próbny alarm był nadzorowany przez funkcjonariuszy Państwowej Straży Pożarnej w Parczewie i został przeprowadzony prawidłowo. Obyśmy musieli uczestniczyć TYLKO w takich alarmach.

Komentarze 0

Głosowanie - Budżet Obywatelski

Opublikowano 17-09-2014::Admin

Komentarze 0

<< poprzedni  następny >>