kuuuuukuuuuuuuuuuu dddddddddddddd ffffffffff
To jest is an example of a HTML caption with a link.
Aktualności
<< poprzedni  następny >>

Rekrutacja

Opublikowano 02-04-2017::Admin
 
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Parczewie organizuje rekrutację do oddziałów sportowych w klasie I  i w klasie IV w roku szkolnym 2017/2018 6 kwietnia 2017 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Parczewie odbędą się testy sprawnościowe do:
 
1) Klasy I o godzinie 17.00
 
2) Klasy IV o godzinie 16.00
    
 
Obowiązuje strój i obuwie sportowe    

Komentarze 0

Potokół konkursu na LOGO projektu "Rowerowa Jedynka"

Opublikowano 31-03-2017::Admin

Protokół z konkursu na LOGO projektu Rowerowa Jedynka

W dniach 08 marca 2017 - 17 marca 2017 na terenie Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Parczewie, przeprowadzony został konkurs na LOGO projektu Rowerowa Jedynka. Organizatorem konkursu był Uczniowski Klub Sportowy JEDYNKA. Jego celem było wyłonienie najlepszego graficznego symbolu projektu Rowerowa Jedynka, wykorzystywanego do celów identyfikacyjnych, reklamowych, korespondencyjnych, promocyjnych, itp. związanych z projektem.W wyznaczonym terminie wpłynęło łącznie 25 projektów: 24 prace uczniów i 1 praca nauczycielska. W dniu 23 marca 2017 komisja w składzie:

p. Marcin Filipowicz - przewodniczący

p. Marcin Kułak - sekretarz

p. Jacek Jerzy Piętowski - członek

wyłoniła zwycięzcę, którym został uczeń klasy 6A Aleks Bójko.

Uczniowski Klub Sportowy JEDYNKA przy Szkole Podstawowej Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w ParczewieUl. 11-go Listopada 90, 21 – 200 Parczew, tel./fax 083 355 12 39 Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

 

Komentarze 0

Zaproszenie

Opublikowano 30-03-2017::Monika Chomicz

Komentarze 0

Międzyszkolny Konkurs piosenki Harcerskiej i Turystycznej

Opublikowano 30-03-2017::Monika Chomicz

            W piątek, 24 marca br w naszej szkole odbył się I Międzyszkolny Konkurs Piosenki Harcerskiej i Turystycznej, którego współorganizatorem była Lokalna Grupa Działania "Jagiellońska Przystań". W Konkursie wzięli udział uczniowie z 11 szkół podstawowych powiatu parczewskiego oraz ze Szkoły Podstawowej w Brzostówce (pow. lubartowski). W jury zasiadali zaproszeni goście: hm. Barbara Łuć, Komendant II Szczepu Harcerskiego GENUS w Białej Podlaskiej Marta Pomorska oraz pan Lechosław Tarkowski – instruktor gry na gitarze z Parczewskiego Domu Kultury. Członkowie komisji oceniali dobór utworów, muzykalność, aranżację utworu oraz ogólne wrażenie artystyczne.
            Wszyscy uczestnicy doskonale przygotowali się do występu. Wykonali wiele utworów, które starsi słuchacze doskonale znają z lat młodości. Dzięki temu Konkurs nie tylko umożliwił uczniom poznanie repertuaru ze śpiewników harcerskich, ale przede wszystkim dla starszej części publiczności był doskonałą okazją do wspomnień.

            Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, bez wsparcia których organizacja Konkursu nie byłaby możliwa, a w szczególności:
Państwu Ewie i Arturowi Saczuk z Drukarni ARTEL
Pani Wiolecie Wróblewskiej z Firmy Handlowo Usługowej BIUREX
Panu Przemysławowi Adamowiczowi z firmy AGROTEX
Panu Pawłowi Bójko ze studia reklamy GRAF
Panu Andrzejowi Wiśniewskiemu z Księgarni WITMAR
Firmie LEMONEX
Panu Michałowi Dąbrowskiemu z Pizzerii IMPERIAL
Pani Joannie Abramiuk z parczewskiej PIEROGARNI
Panu Konradowi Bronikowskiemu z firmy BOSH SERVICE
Panu Grzegorzowi Bronikowskiemu z Galerii FABEL
Panu Pawłowi Gołackiemu z PAG studio
Panu Marcinowi Krasińskiemu

Zapraszamy do Galerii na fotorelację z naszego Konkursu.

Komentarze 0

Apel z okazji Dnia Kobiet

Opublikowano 27-03-2017::Dorota Sielska

Z okazji Dnia Kobiet 2017 uczniowie z klasy VI A i VI B pod czujnym okiem pani Beaty Bartnickiej-Prokopiuk i Agnieszki Ślaskiej przygotowali dla wszystkich Pań - tych dorosłych i dorastających - część artystyczną. 

czytaj więcej ...

Komentarze 0

<< poprzedni  następny >>