kuuuuukuuuuuuuuuuu dddddddddddddd ffffffffff
To jest is an example of a HTML caption with a link.
Aktualności
<< poprzedni  następny >>

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia ...

Opublikowano 21-12-2013::Admin

 

 

Wesołych, śnieżnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego 2014 Roku wszystkim odwiedzającym naszą stronę internetową życzy administrator smile.gif

Komentarze 0

Jasełka i próbny test kompetencji

Opublikowano 20-12-2013::Admin

Tradycyjnie przed przerwą świąteczną cała społeczność szkolna zebrała się na sali gimnastycznej podczas jasełek przygotowanych przez klasę VIc. Oryginalna inscenizacja bardzo spodobała się wszystkim oglądającym, ktrórzy na koniec nagrodzili występujących gromkimi brawami. Po jasełkach głos zabrał dyrektor szkoły p. Jarosław Pastor składając uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Po jasełkach przyszedł czas na próbny test kompetencji klas szóstych. Uczniowie pisali godzinny sprawdzian w salach lekcyjnych. Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki! Kolejny próbny test kompetencji w styczniu smile.gif

Zapraszamy do GALERII

Komentarze 0

Konkurs "List do taty"

Opublikowano 17-12-2013::Admin

W roku szkolnym 2013/2014 uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w ogólnopolskim konkursie "List do taty". Jego ideę zaproponowała Komisja Rodziny i Polityki Społecznej Senatu RP, a w naszym województwie pieczę sprawował senator Grzegorz Bierecki. Konkurs skierowany był do uczniów klas piątych i szóstych. Ich zadaniem było napisanie listu, w którym należało opisać relacje z ojcem, ojczymem lub ojcem zastępczym. Nadrzędnym celem konkursu było zwrócenie uwagi na rolę ojca w rodzinie i propagowanie przykładów dobrego ojcostwa.

Konkurs został przeprowadzony we wrześniu i październiku. Wzięło w nim udział 30 uczniów z naszej szkoły. Miło nam poinformować, że wyróżniono prace dwóch naszych uczennic z klasy VIc: Alicję Brygułę i Aleksandrę Jeśkiewicz. 11 grudnia 2013 r. do naszej szkoły przyjechał przedstawiciel biura senatorskiego p. Grzegorza Biereckiego i wręczył laureatkom nagrody.

I. Filipek

Komentarze 0

Kartki i ozdoby świąteczne ...

Opublikowano 17-12-2013::Admin

Święto Bożego Narodzenia to czas magiczny pełen radości i rodzinnego ciepła. Jest to też czas szczególnych przygotowań.

Jak co roku na zajęciach świetlicowych wykonujemy kartki świąteczne i ozdoby choinkowe. Część z nich sprzedajemy na kiermaszu świątecznym a dochód przeznaczymy na cele świetlicy. Corocznie wykonujemy też kartki świąteczne, które wysyłane są do instytucji współpracujących ze szkołą.

Zapraszamy do GALERII.

M. Kopińska

Komentarze 0

Forum dyskusyjne

Opublikowano 12-12-2013::Admin

Ponownie zostało aktywowane forum dyskusyjne "Jedynki". Zapraszamy do rejestrowania się oraz dyskutowania, komentowania na tematy związane z naszą podstawówką. Pamiętajcie o zasadach netykiety, czy kulturalnym i poprawnym gramatycznie, ortograficznie, interpuncyjnie, itd. wysławianiu się. Zapoznacie się z nimi w dziale "Regulamin forum".

Komentarze 0

<< poprzedni  następny >>