Elektroodpowiedzialni - dbamy o czystość naszej Planety

Opublikowano 19-11-2013::Admin

Dbałość o czystość naszej Planety to teraz najważniejsza sprawa wszystkich jej mieszkańców.
Wszyscy powinniśmy dbać o nasze otoczenie, w tym celu wychowankowie świetlicy wzięli czynny udział w warsztatach przeprowadzonych przez ....... pod hasłem "Elektroodpowiedzialni".
Wykonali też wystawę prac wykonanych z surowców wtórnych, aby pokazać rodzicom, kolegom i koleżankom jak wielokrotnie możemy wykorzystać większość materiałów.

M. Kopińska

Program profilaktyczny "Trzymaj formę"

Opublikowano 14-11-2013::Admin

W ramach programu profilaktycznego "Trzymaj formę" uczniowie uczestniczyli w zajęciach promujących higienę osobistą, ucząc się konieczności wykonywania podstawowych, codziennych czynności higienicznych.

Konkurs "Mój las"

Opublikowano 10-11-2013::Admin

Wychowankowie świetlicy uczestniczą również w zajęciach koła LOP. Na zajęciach koła powstają prace o tematyce przyrodniczej, które wykorzystujemy do dekoracji świetlicy.

Wzieliśmy również udział w konkursie wojewódzkim pt. "Mój las" - uczniowie samodzielnie wykonalialbumy w oparciu o obserwację zwierząt i roślin widywanych w odwiedzanych przez nich lasach.

Czekamy na ogłoszenie wyników.

Zapraszamy do GALERII smile.gif

Opublikowano 08-11-2013::Admin

Galeria naszej witryny została zaktualizowana o fotografie z uroczystości oraz imprez, które odbyły się w bieżącym roku szkolnym. Zapraszamy i życzymy miłego oglądania smile.gif

Pamiętajmy o tych, którzy odeszli [ ' ]

Opublikowano 01-11-2013::Admin

Oprócz radości i zabawy nadchodzi również czas na zadumę, refleksję, wspomnienie za osobami, których wśród nas już nie ma. 1 listopada obchodzimy Wszystkich Świętych, święto podczas którego odwiedzamy groby naszych najbliższych zmarłych. Uczcijmy ich pamięć należytym szacunkiem, pomódlmy się za ich dusze i zaświećmy symboliczny znicz na mogile. Nie zapominajmy również o zapomnianych i zaniedbanych grobach. Czasem pozostaje znicz, którym możemy takie opuszczone miejsce spoczynku rozjaśnić i pozostawić ślad upamiętnienia.