Program profilaktyczny "Trzymaj formę"

Opublikowano 14-11-2013::Admin

W ramach programu profilaktycznego "Trzymaj formę" uczniowie uczestniczyli w zajęciach promujących higienę osobistą, ucząc się konieczności wykonywania podstawowych, codziennych czynności higienicznych.

M. Kopińska

Konkurs "Mój las"

Opublikowano 10-11-2013::Admin

Wychowankowie świetlicy uczestniczą również w zajęciach koła LOP. Na zajęciach koła powstają prace o tematyce przyrodniczej, które wykorzystujemy do dekoracji świetlicy.

Wzieliśmy również udział w konkursie wojewódzkim pt. "Mój las" - uczniowie samodzielnie wykonalialbumy w oparciu o obserwację zwierząt i roślin widywanych w odwiedzanych przez nich lasach.

Czekamy na ogłoszenie wyników.

M. Kopińska

Zapraszamy do GALERII smile.gif

Opublikowano 08-11-2013::Admin

Galeria naszej witryny została zaktualizowana o fotografie z uroczystości oraz imprez, które odbyły się w bieżącym roku szkolnym. Zapraszamy i życzymy miłego oglądania smile.gif

Pamiętajmy o tych, którzy odeszli [ ' ]

Opublikowano 01-11-2013::Admin

Oprócz radości i zabawy nadchodzi również czas na zadumę, refleksję, wspomnienie za osobami, których wśród nas już nie ma. 1 listopada obchodzimy Wszystkich Świętych, święto podczas którego odwiedzamy groby naszych najbliższych zmarłych. Uczcijmy ich pamięć należytym szacunkiem, pomódlmy się za ich dusze i zaświećmy symboliczny znicz na mogile. Nie zapominajmy również o zapomnianych i zaniedbanych grobach. Czasem pozostaje znicz, którym możemy takie opuszczone miejsce spoczynku rozjaśnić i pozostawić ślad upamiętnienia.

Dzień Edukacji Narodowej 2013

Opublikowano 14-10-2013::Admin

14 października o godzinie 8.30 rozpoczęła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zgromadzonych nauczycieli, gości, reprezentacje klas powitał p. Marcin Filipowicz. W oficjalnej części głos zabrali: dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 w Parczewie p. Jarosław Pastor, burmistrz Parczewa p. Paweł Kędracki oraz przewodniczący Rady Rodziców panowie Robert Makówka i Zbigniew Małafiejew. Po przemówieniach uczniowie naszej szkoły przedstawili część artystyczną.